تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها

   

  اجراییوبلاگ و وبلاگ‌نويسي از آن دست موضوعاتي است كه به خصوص در سالهاي اخير اقشار مختلف و بيشتر قشر جوان را به خود مشغول ساخته است اما در حال حاضر به دليل ظهور شبكه‌هاي اجتماعي مثل فيس‌بوك، به نظر مي‌آيد كه وبلاگها رونق گذشته خود را از دست داده‌اند.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، هرچند كه برخي كارشناسان معتقدند شبكه‌هاي اجتماعي نمي‌توانند جايگزين وبلاگها شوند اما افزايش روز افزون افرادي كه از اين شبكه‌هاي اجتماعي استفاده مي‌كنند، نشان مي‌دهد كه نبايد اين شبكه‌ها را در رقابت با وبلاگها ناديده گرفت هر چند كه هنوز هم كارشناسان بسياري نسبت به آينده وبلاگ‌نويسي خوش‌بين هستند.

  دراين زمينه دکتر اكبر اجرايي به عنوان يك وبلاگ‌نويس درباره آينده وبلاگ‌نويسي در كشورمان به خبرنگار ايسنا گفت:‌ با توجه به اينكه در سالهاي گذشته رشد مناسبي از لحاظ كمي در وبلاگ نويسي داشته‌ايم ولي دورنماي آينده وبلاگ نويسي در پرداختن به مطالب مختلف در ابعاد فرهنگي، سياسي، اجتماعي، پزشكي دورنماي مطلوبي بوده و مي‌تواند جاي اميدواري بسياري داشته باشد.

  دکتر اجرايي با اشاره به اينكه در حال حاضر وبلاگ‌نويس‌هاي متبحر و كاركشته‌اي در كشور وجود دارند، ادامه داد:‌ خوشبختانه در عرصه‌هاي مختلف به صفحات بسيار عالي در صفحات وب مي‌رسيم كه در زمان‌ بسيار كم ولي با علاقه و همت بسيار، افراد مطالب بسيار جالبي را در صفحات وب ايجاد مي‌كنند كه حتي مي‌تواند به جايگاه ادبيات كشور كمك بسياري كند.

  وي افزود: درحال حاضر شاهد هستيم كه ايرانيان حتي در كشورهاي ديگر وبلاگهاي مناسبي را ايجاد كرده و ارتباط مناسبي نيز با ديگر وبلاگ‌نويسها برقرار كرده‌اند بنابراين به دليل بالا بودن كيفيت وبلاگ‌نويسي نسبت به شبكه‌هاي اجتماعي ديگر نبايد نگراني چنداني از جهت آينده وبلاگ‌نويسي در كشورمان داشته باشيم.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 15 فروردين 1391 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 2 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :161576
 • بازدید امروز :81388
 • بازدید داخلی :5582
 • کاربران حاضر :120
 • رباتهای جستجوگر:396
 • همه حاضرین :516

تگ های برتر